II Reporty a analýzy - Suldovský a partneři, a.s.

Reporty a analýzy

Podle konkrétního charakteru zákazníkovi činnosti mu doporučíme základní sestavu reportů a analýz. Ta je tvořena samozřejmě základními účetními reporty (výsledovka, rozvaha, apod.) a doplněna o další navržené analytické ukazatele (např. mzdy/přidaná hodnota, pohledávky/obrat, zásoby/závazky, testy likvidity, atd..)

Obvykle po 3-6 měsících spolupráce společně se zákazníkem hledáme finální strukturu a podobu jeho reportů, tak, aby v nich našel své klíčové ukazatele a nebyl zahlcen desítkami pro něho příliš nevypovídajících dat.

Zákazníkovi je k dispozici tzv. Business Intelligence nad účetními daty, kde jsou krom dat připraveny i předdefinované sestavy (např. v MS Excel). S těmito sestavami může zákazník v případě on-line zabezpečeného spojení s naší společností dále pracovat a vytvářet si libovolné tabulky, výběry a přehledy, styl práce je stejný jako s kontingenčními tabulkami.

Reporty a analýzy

Oblasti účetnictví

 • Komplexní účetnictví

  Komplexní účetnictví

  Jedná se o komplexní službu, představující zodpovědnost za správný návrh a úplné vedení systému účetnictví zákazníka. Tato služba je většinou prováděna našimi odborníky v kancelářích naší firmy.

  více

 • Účetní procesy

  Účetní procesy

  Vždy před započetím účetní činnosti je nezbytné si ujasnit, jaké jsou základní ekonomické procesy zákazníka. Jedná-li se více o firmu obchodní, výrobní či služby poskytující subjekt.

  více

 • ERP integrace

  ERP integrace

  Žádný nejlepší ekonomický či účetní software neexistuje. Ale pro každou firmu určité velikosti, struktury činnosti a strategie růstu se dá doporučit ten dobrý.

  více

 • Reporty a analýzy

  Reporty a analýzy

  Podle konkrétního charakteru zákazníkovi činnosti mu doporučíme základní sestavu reportů a analýz.

  více

 • Účetní supervize

  Účetní supervize

  Účetní supervize je služba, kdy na provoz zákazníkovi účtárny dohlíží náš zkušený účetní specialista. Účetní specialista je zodpovědný za zpracované účetnictví i když je prováděno zaměstnanci zákazníka.

  více

Pište nám své dotazy, rádi Vám obratem odpovíme©created by OFFAXIS. All rights reserved

2009 © Suldovský a partneři, a.s.