II Výpočet mzdy - Suldovský a partneři, a.s.

Výpočet mzdy

Průběžně se postaráme o vystavení předepsaných hlášení při uzavření a rozvázání pracovního vztahu. Dbáme při tom na efektivnosti a účelnost, proto preferujeme elektronickou komunikaci s úřady.

Pro výpočet mezd přebíráme informace o hrubé mzdě z definovaných vstupních dat od zákazníka. Kontrola výpočtu je dvoufázová, nejprve při zpracování vstupních dat mzdovou účetní a následně mzdovou auditorkou před uzávěrkou měsíce. V rámci kontroly je dbáno na správné uplatnění zákonných příplatků ke mzdě, čerpání dovolené, výplat náhrad mzdy, a dále správné uplatnění daňových odpočtů a slev a výpočtů pojistného na sociální zabezpečení a zdravotní pojištění. Po výpočtu vyhotovujeme předepsané přehledy, které odesíláme příslušným úřadům.

Výplatní pásky připravujeme setříděné podle zadání zákazníka. Žádanou formou distribuce výplatních pásek je také jejich rozesílání v heslem zabezpečeném pdf formátu na e-mailové adresy zaměstnanců zákazníka.

Po výpočtu mezd připravujeme pro zákazníka příkaz k úhradě v příslušném datovém formátu.

Oblasti mezd

 • Výpočet mzdy

  Výpočet mzdy

  Průběžně se postaráme o běžný výpočet mzdy a o vystavení předepsaných hlášení při uzavření a rozvázání pracovního vztahu.

  více

 • Mzdová uzávěrka

  Mzdová uzávěrka

  Roční zúčtování daně z příjmů fyzických osob je jednou z hlavních činností mzdové uzávěrky.

  více

 • Zastoupení a analýzy

  Zastoupení a analýzy

  Poradenská služba, konzultační servis a příprava odborných stanovisek v otázkách daně z příjmů fyzických osob, sociálního a zdravotního pojištění je přirozenou součástí služby.

  více

2009 © Suldovský a partneři, a.s.